1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü 13 işçi alacak

Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü 13 işçi alacak

Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü’ne bağlı fabrika ve satış şubelerinde görevlendirilmek üzere 13 daimi işçi alımı yapılacak.

Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü 13 işçi alacak

Hal Postası - Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü’ne bağlı fabrika ve satış şubelerinde görevlendirilmek üzere 13 daimi işçi alımı yapılacak.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Vakıflar Genel Müdürlüğü, Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü’ne bağlı fabrika ve satış şubelerinde görevlendirmek üzere, 13 daimi işçi alacak. Alımlar sınavla yapılacak.

Kurumdan yapılan duyuruda; 6 perakende satış elemanı, 5 ev tipi sofralık zeytin işlemecisi, 1 elektrikçi ve 1 bahçıvan olmak üzere toplamda 13 kişilik daimi işçi alımı yapılacağı açıklandı.

Perakende satış elemanlığı başvuruları için Kamu Personeli Seçme Sınavı’nın KPSSP93 (önlisans sonrası oluşan puan türü) puan türünden en az 60 puan almış olma; zeytin işlemecisi başvuruları için lise ve dengi okulların Gıda Teknolojisi Bölümü’nden mezun olma şartı aranıyor. Elektrikçi başvuruları için, Meslek Lisesi mezuniyeti; bahçıvanlık için ise en az Ortaokul diploması gerekiyor.

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN

Başvurular, İŞKUR internet sitesinden 24 Ağustos-28 Ağustos tarihleri arasında yapılacak.

İlanda belirtilen şartları taşıyan adaylar, ilan süresince başvurularını İŞKUR üzerinden yapabilecek. Sözlü ve Uygulamalı Sınava, iş ilanında belirtilecek kadro sayısının 4 katı kadar aday çağrılacak ve bu adaylar noter huzurunda çekilecek kura sonucuna göre belirlenecek.

Kura, 4 Eylül 2020 günü saat 10.00’da Ayvalık Vakıf Zeytinlikleri İşletme Müdürlüğü’nde çekilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler