1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi 3 doçent istihdam edecek

Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi 3 doçent istihdam edecek

Uludağ Üniversitesi, Ziraat Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 3 öğretim üyesi arıyor.

Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi 3 doçent istihdam edecek

Hal Postası - Uludağ Üniversitesi, Ziraat Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 3 öğretim üyesi arıyor.

Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü; Bahçe Bitkileri, Gıda Teknolojisi ve Tarım Politikası ve Yayım Anabilim Dallarında 3 doçent istihdam edecek.

Bahçe Bitkileri Anabilim Dalı kadrosuna başvurular için adayların, ilgili alanda doktora yapmış olması; doçentliğini bahçe bitkileri yetiştirme ve ıslahı alanında almış olması; sebze yetiştiriciliği, sebze tohumculuğu ve organik tarım konularında çalışmaları bulunması; enfeksiyöz hastalıklar ve atopik dermatitis konularında çalışmalar yapmış olması gerekiyor.

Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı kadrosu için alınacak adaylarda; fermentasyon teknolojisi alanında, zeytin fermentasyonları ve laktik starter uygulamaları konusunda çalışmış olma ve İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olma şartları aranıyor.

Tarım Politikası ve Yayım Anabilim Dalı kadrosu için ise; kırsal kalkınma, kırsal turizm, kırsalda kadın girişimciliği, tarımda bilgi yönetim sistemleri konularında çalışıyor olmak gerekiyor.

Başvurular en geç 15 Aralık 2020 günü mesai bitimine kadar, Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler