1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Uludağ Üniversitesi 3 öğretim görevlisi işe alacak

Uludağ Üniversitesi 3 öğretim görevlisi işe alacak

Uludağ Üniversitesi; Büyükorhan MYO, Asım Kocabıyık MYO ve Keles MYO’nda görevlendirmek üzere 3 kişiyi sınavla, öğretim görevlisi olarak işe alacak.

Uludağ Üniversitesi 3 öğretim görevlisi işe alacak

Hal Postası - Uludağ Üniversitesi; Büyükorhan MYO, Asım Kocabıyık MYO ve Keles MYO’nda görevlendirmek üzere 3 kişiyi sınavla, öğretim görevlisi olarak işe alacak.

Bursa Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü; Avcılık ve Yaban Hayatı, Bahçe Tarımı ve Gıda Teknolojisi Programlarında görevlendirmek üzere 3 kişiyi sınavla, öğretim görevlisi olarak işe alacak.

Büyükorhan Meslek Yüksekokulu (MYO) Avcılık ve Yaban Hayatı Programı kadrosuna başvurular için, biyoloji lisans mezunu olma; zooloji alanında yüksek lisans ya da doktora yapmış olma; zararlılar ve parazitler konusunda çalışmalar yapmış olma şartı aranıyor.

Gemlik Asım Kocabıyık MYO Bahçe Tarımı Programı kadrosu için, yüksek lisans ve doktora eğitimini ziraat mühendisliği toprak bilimi ve bitki besleme alanında yapmış bir öğretim görevlisi işe alınacak.

Keles MYO Gıda Teknolojisi Programı için ise; lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimini gıda mühendisliği alanında yapmış olma; uluslararası projelerde yürütücü veya araştırıcı olarak görev yapmış olma şartı aranıyor.

Başvurular en geç 7 Ekim 2020 günü mesai bitimine kadar yapılacak. Adaylar başvurularını ilgili bölümlere şahsen ya da posta yoluyla yapabilecek. Sınav tarihi ise 15 Ekim 2020 olarak belirlendi.

Önceki ve Sonraki Haberler