1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. TMO ortaöğretim mezunu 64 teknisyen işe alacak

TMO ortaöğretim mezunu 64 teknisyen işe alacak

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere, ortaöğretim mezunu 64 teknisyen işe alınacak.

TMO ortaöğretim mezunu 64 teknisyen işe alacak

Hal Postası - Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere, ortaöğretim mezunu 64 teknisyen işe alınacak.

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere kamu personel alımı yapılacağı ilan edildi. İşe alımlar, ÖSYM tarafından merkezi atama usulü ile yapılacak.

ÖSYM tarafından yayınlanan kamu personeli alım ilanlarında yer alan bilgilere göre, TMO Genel Müdürlüğü bünyesinde tek unvan ile çok sayıda istihdam sağlanabileceği açıklandı. İlanda, Teknisyen unvanı ile işe alımların yapılacağı beyan edilirken, 64 kişilik kontenjan açıldı.

Başvuru yapacak adaylar, Adana, Afyonkarahisar, Balıkesir, Burdur, Çanakkale, Çorum, Denizli, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Hatay, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Mersin, Muş, Ordu, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Trabzon şehirlerinde görevlendirilecekler. 

TMO'da teknisyen olarak çalışmak üzere başvurmak isteyenlerin, 04 Ağustos 2020 günü mesai bitimine kadar başvurularını yapmaları gerekiyor. Başvurular, ÖSYM'nin aday işlemleri sistemi üzerinden online olarak yapılabilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler