1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Tarım Ormanın Geleceği Zirvesi 15 Ekim’de başlayacak

Tarım Ormanın Geleceği Zirvesi 15 Ekim’de başlayacak

15 Ekim’de başlayacak Tarım Ormanın Geleceği Zirvesi’ne kamu ve özel sektör yetkilileri, akademisyenler, girişimciler, kooperatif temsilcileri katılacak. Zirve, dijital platformlardan canlı yayınlanacak.

Tarım Ormanın Geleceği Zirvesi 15 Ekim’de başlayacak

Hal Postası - 15 Ekim’de başlayacak Tarım Ormanın Geleceği Zirvesi’ne kamu ve özel sektör yetkilileri, akademisyenler, girişimciler, kooperatif temsilcileri katılacak. Zirve, dijital platformlardan canlı yayınlanacak.


Tarım ve Orman Bakanlığı’nın sponsorlarla beraber düzenleyeceği Tarım Ormanın Geleceği Zirvesi tarım ve ormancılık sektörünü bir araya getirecek. 15 Ekim’de İzmir’de başlayacak Zirve, önümüzdeki 10 yılda Türkiye tarımının yol haritasını oluşturmayı planlanıyor.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin açılış konuşmasıyla başlaması beklenen Tarım ve Ormanın Geleceği buluşmalarının son ayağı olan Zirve’de, Tarımı Geleceğe Taşıyanlar ve Genç Topraklar ödülleri de sahiplerini bulacak.

Tarım Ormanın Geleceği Zirvesi’ne sektör paydaşları, kamu ve özel sektör yetkilileri, akademisyenler, girişimciler ve kooperatif temsilcileri katılacak. Toplantı, geniş kitlelere ulaşılması amacıyla canlı olarak dijital platformlardan da yayınlanacak.

12 İŞLETME VE 6 TARIM GİRİŞİMİ ÖDÜL ALACAK

Tarımı Geleceğe Taşıyanlar ödülü, gerçekleştirdikleri projelerle tarımın gelişmesine ve sürdürülebilirliğine katkı sağlayan gıda, tarım ve hayvancılık alanında 12 işletmeye verilecek.

Tarım girişimciliğini teşvik etmeyi amaçlayan Genç Topraklar ödülünü kazanan 6 tarım girişimine de 6 ay boyunca iletişim ve mentorluk desteği verilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler