1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sizin Oraların Nesi Meşhur programı Antep’te

Sizin Oraların Nesi Meşhur programı Antep’te

Antalya Tarım Müdürlüğü ve ATB işbirliği ile yayınlanan Sizin Oraların Nesi Meşhur programının yarınki yayını Gaziantep’e ayrıldı.

Sizin Oraların Nesi Meşhur programı Antep’te

Hal Postası - Antalya Tarım Müdürlüğü ve ATB işbirliği ile yayınlanan Sizin Oraların Nesi Meşhur programının yarınki yayını Gaziantep’e ayrıldı.

Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Antalya Ticaret Borsası’nın (ATB) işbirliği ile gerçekleştirilen Sizin Oraların Nesi Meşhur? programı, yarın saat 20.00’de Gaziantep’i konu alacak.

Programın Gaziantep özel bölümüne Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tuncay Yıldırım, İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Karayılan ve Gaziantep Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı katılacak.

Moderatörlüğünü Gürsel Cingöz’ün yapacağı program Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne ait sosyal medya hesaplarından ve Youtube kanalından, canlı olarak izlenebilecek.

Programda Gaziantep yöresine özgü ürünler hakkında bilgi alışverişi yapılacak ve bölgede coğrafi işaret alma potansiyeli taşıyan yöresel ürünler tartışılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler