1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sizin Oraların Nesi Meşhur programı Ankara’da

Sizin Oraların Nesi Meşhur programı Ankara’da

Antalya Tarım Müdürlüğü ve ATB işbirliği ile yayınlanan Sizin Oraların Nesi Meşhur programının bugünkü yayını Ankara’ya ayrıldı.

Sizin Oraların Nesi Meşhur programı Ankara’da

Hal Postası - Antalya Tarım Müdürlüğü ve ATB işbirliği ile yayınlanan Sizin Oraların Nesi Meşhur programının bugünkü yayını Ankara’ya ayrıldı.

Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Antalya Ticaret Borsası’nın (ATB) işbirliği ile gerçekleştirilen Sizin Oraların Nesi Meşhur programı, bugün saat 20.00’da Ankara’yı konu alacak.

Programın Ankara özel bölümüne Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, İl Tarım ve Orman Müdürü Bülent Korkmaz, Ankara Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Faik Yavuz ve Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Zekai Efeoğlu katılacak.

Moderatörlüğünü Gürsel Cingöz’ün yapacağı program; Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne ait sosyal medya hesaplarından ve Youtube kanalından, canlı olarak izlenebilecek.

Programda Ankara yöresine özgü ürünler hakkında bilgi alışverişi yapılacak ve bölgede coğrafi işaret alma potansiyeli taşıyan yöresel ürünler tartışılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler