1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 3 araştırma görevlisi arıyor

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 3 araştırma görevlisi arıyor

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Tarım Bilimleri ve Teknoloji Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 3 kişiyi sınavla, araştırma görevlisi olarak işe alacak.

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi 3 araştırma görevlisi arıyor

Hal Postası - Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Tarım Bilimleri ve Teknoloji Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 3 kişiyi sınavla, araştırma görevlisi olarak işe alacak.

Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü; Bitki Koruma (Entomoloji), Bitki Koruma (Fitopatoloji) ve Bitkisel Üretim ve Teknolojileri (Bitki Islahı ve Genetiği) Anabilim Dallarında görevlendirmek üzere 3 kişiyi sınavla, araştırma görevlisi olarak işe alacak.

Tarım Bilimleri ve Teknoloji Fakültesi Bitki Koruma (Entomoloji) Anabilim Dalı kadrosu için; Bitkisel Üretim ve Teknolojileri Bölümü, Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü, Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Bölümü, Bahçe Bitkileri, Tarla Bitkileri, Toprak Bilimi ve Bitki Besleme veya Tarımsal Biyoteknoloji bölümlerinden birinden lisans mezunu olma; ilgili alanlarda, Bitki Genetiği veya Tarım Bilimleri alanında tezli yüksek lisans ya da doktora yapıyor olma şartı aranıyor.

Tarım Bilimleri ve Teknoloji Fakültesi Bitki Koruma (Fitopatoloji) Anabilim Dalı kadrosu için, Bitkisel Üretim ve Teknolojileri Bölümü, Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü, Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Bölümü, Bahçe Bitkileri, Tarla Bitkileri, Toprak Bilimi ve Bitki Besleme veya Tarımsal Biyoteknoloji bölümlerinden birinden lisans mezunu olmak; ilgili alanlarda veya Tarım Bilimleri alanında tezli yüksek lisans ya da doktora yapıyor olmak gerekiyor.

Tarım Bilimleri ve Teknoloji Fakültesi Bitkisel Üretim ve Teknolojileri (Bitki Islahı ve Genetiği) Anabilim Dalı kadrosu için ise, Bitkisel Üretim ve Teknolojileri Bölümü, Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü, Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Bölümü, Bahçe Bitkileri, Tarla Bitkileri, Toprak Bilimi ve Bitki Besleme veya Tarımsal Biyoteknoloji bölümlerinden birinden lisans mezunu olma; ilgili alanlarda veya Tarım Bilimleri alanında tezli yüksek lisans ya da doktora yapıyor olma şartı aranıyor.

Başvurular en geç 5 Ekim 2020 günü mesai bitimine kadar yapılacak. 13-16 Ekim arasında 4 gün sürecek sınavlar ise, Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü’nde gerçekleştirilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler