1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi’ne 5 öğretim üyesi arıyor

Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi’ne 5 öğretim üyesi arıyor

Selçuk Üniversitesi, Ziraat Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 5 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi’ne 5 öğretim üyesi arıyor

Hal Postası - Selçuk Üniversitesi, Ziraat Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 5 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Selçuk Üniversitesi Rektörlüğü; Sebze Yetiştirme ve Islahı, Tarım İşletmeciliği, Tıbbi Bitkiler, Bitki Beslenme ve Toprak Bilimi Anabilim Dallarında görevlendirmek üzere 5 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Ziraat Fakültesi Tarım İşletmeciliği Anabilim Dalı kadrosuna başvurular için, Doçent unvanı almış olma ve arazi ekonomisi alanında çalışmalar yapmış olma şartı aranıyor.

Sebze Yetiştirme ve Islahı Anabilim Dalı kadrosu için ise, ilgili alanda doktora yapmış bir öğretim üyesi işe alınacak.

Tıbbi Bitkiler Anabilim Dalı kadrosu için, endemik ve tıbbi ürünlerin kültüre alınması ve kalite analizleri üzerine çalışmalar yapmış olma şartı isteniyor.

Bitki Beslenme Anabilim Dalı kadrosu için, bitkilerin azot kullanım etkinliği konusunda çalışmaları olan bir öğretim üyesi aranıyor.

Toprak Bilimi Anabilim Dalı kadrosu için ise, toprak etüd haritalama ve arazi değerlendirme konularında çalışmaları olan bir öğretim üyesi işe alınacak.

Başvurular en geç 8 Ekim 2020 günü mesai bitimine kadar yapılacak. Doçent adaylar başvurularını Selçuk Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na, diğer adaylar ise fakültenin ilgili bölümlerine şahsen ya da posta yoluyla yapabilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler