1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Sakarya UBÜ peyzaj uzmanı 2 öğretim görevlisi alacak

Sakarya UBÜ peyzaj uzmanı 2 öğretim görevlisi alacak

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi peyzaj alanında çalışmalar yapmış 2 kişiyi öğretim görevlisi olarak işe alacak. 

Sakarya UBÜ peyzaj uzmanı 2 öğretim görevlisi alacak

Hal Postası - Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi peyzaj alanında çalışmalar yapmış 2 kişiyi öğretim görevlisi olarak işe alacak. 

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörlüğü, Pamukova Meslek Yüksekokulu Park ve Bahçe Bitkileri Bölümü Peyzaj ve Süs Bitkileri Programı’nda görevlendirmek üzere, 2 kişiyi öğretim görevlisi olarak sınavla işe alacak. 

Kadrolardan birine yapılacak başvurular için ilgili Fakültelerin Orman Mühendisliği Bölümü lisans mezunu olma; Orman Mühendisliği Anabilim Dalında tezli yüksek lisans yapmış olma ve Yükseköğretim Kurumlarında Yüksek lisans sonrası en az 5 yıl eğitim-öğretim tecrübesine sahip olma şartları aranıyor. 

Diğer kadroyla ilgili olarak da ilgili Fakültelerin Biyoloji Bölümü lisans mezunu olma; Biyoloji Anabilim Dalında tezli yüksek lisans yapmış olma; Bitki doku kültürü, tarımsal biyoteknoloji, moleküler biyoloji konularında çalışma yapmış olma ve lisans sonrası en az 2 yıl laboratuvar ve Ar-Ge iş tecrübesine sahip olma şartları isteniyor. 

Başvurular en geç 24 Ağustos 2020 günü mesai bitimine kadar, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörlüğü, Pamukova Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü’ne şahsen ya da posta yoluyla yapılacak. 

Önceki ve Sonraki Haberler