1. HABERLER

  2. SANAYİ

  3. Ordu BŞB hayvansal yan ürünleri 3 yıllığına satışa çıkardı

Ordu BŞB hayvansal yan ürünleri 3 yıllığına satışa çıkardı

Ordu Büyükşehir Belediyesi, mezbahalarda kesilen büyükbaş ve küçükbaş hayvanların yan ürünlerini ihaleyle satışa çıkardı.

Ordu BŞB hayvansal yan ürünleri 3 yıllığına satışa çıkardı

Hal Postası - Ordu Büyükşehir Belediyesi, mezbahalarda kesilen büyükbaş ve küçükbaş hayvanların yan ürünlerini ihaleyle satışa çıkardı.  

Ordu Büyükşehir Belediyesi; Akkuş, Altınordu, Aybastı, Kabadüz, Fatsa, Gölköy ve Ünye mezbahalarında kesilen büyükbaş ve küçükbaş hayvanlardan elde edilen, insan gıdası olarak tüketilmeyen hayvansal yan ürünleri satışa çıkardı. 3 yıllığına satışa çıkan hayvansal ürünlerin satış ihalesi kapalı teklif usulü arttırmayla yapılacak.

İhale, 27 Ocak 2021 günü saat 14.00’da, Ordu Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı’nda yapılacak. İhale şartnamesi, İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı Emlak Yönetimi Şube Müdürlüğü’nden 250 TL bedelle satın alınabilecek.

Satışa çıkan hayvansal yan ürünlerin yıllık muhammen bedeli, KDV hariç 1 milyon 160 bin lira; 3 yıllık ihale bedeli ise 3 milyon 480 bin lira olarak belirlendi. Büyükbaş hayvansal yan ürünlerin beher satış fiyatı KDV hariç 80,00 TL; küçükbaş hayvansal yan ürünlerin beher satış fiyatı ise KDV hariç 30,00 TL oldu.

İstekliler, muhammen tutarın yüzde 3’üne tekabül eden 104 bin 400 lirayı geçici teminat olarak verecek.

Önceki ve Sonraki Haberler