1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Onsekiz Mart Üniversitesi’ne 9 araştırmacı alınacak

Onsekiz Mart Üniversitesi’ne 9 araştırmacı alınacak

Onsekiz Mart Üniversitesi; Uygulamalı Bilimler, Deniz Bilimleri ve Teknolojisi, Fen Edebiyat, Mühendislik ve Ziraat Fakültelerinde görevlendirmek üzere 9 araştırma görevlisini, sınavla işe alacak.

Onsekiz Mart Üniversitesi’ne 9 araştırmacı alınacak

Hal Postası - Onsekiz Mart Üniversitesi; Uygulamalı Bilimler, Deniz Bilimleri ve Teknolojisi, Fen Edebiyat, Mühendislik ve Ziraat Fakültelerinde görevlendirmek üzere 9 araştırma görevlisini, sınavla işe alacak.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörlüğü; Gıda Teknolojisi, Balıkçılık Temel Bilimleri, Biyoteknoloji, Sebze Yetiştirme ve Islahı, Entomoloji, Tarımsal Biyoteknoloji ve Tarımsal Yapılar ve Sulama Anabilim Dallarında görevlendirmek üzere 9 araştırma görevlisini, sınavla işe alacak.

Uygulamalı Bilimler Fakültesi Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı kadrosuna başvurular için, gıda güvenliği ve gıda güvencesi alanında doktora yapıyor olma şartı aranıyor.

Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi Balıkçılık Temel Bilimleri Anabilim Dalı kadrosu için alınacak 2 araştırma görevlisinin, su ürünleri ve balıkçılık teknolojisi alanında doktora yapıyor olması isteniyor.

Fen Edebiyat Fakültesi Biyoteknoloji Anabilim Dalı kadrosu için ise; gıda üretimi, işleme ve teknolojisi ve gıda biyoteknolojisi alanında doktora yapan 1 araştırma görevlisi işe alınacak.

Mühendislik Fakültesi Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı kadrosu için de; gıda üretimi, işleme ve teknolojisi ve gıda biyoteknolojisi alanında doktora yapan 1 kişi istihdam edilecek.

Ziraat Fakültesi Sebze Yetiştirme ve Islahı Anabilim Dalı kadrosuna başvuracak adaylarda, organik tarım alanında doktora yapıyor olma şartı aranıyor.

Entomoloji ve Tarımsal Yapılar ve Sulama Anabilim Dalları kadrosu için, sürdürülebilir tarım alanında doktora yapan 1’er araştırma görevlisi işe alınacak.

Tarımsal Biyoteknoloji Anabilim Dalı kadrosu için ise, bitki genetiği ve tarımsal biyoteknoloji alanında doktora yapıyor olmak gerekiyor.

Başvurular en geç 26 Ekim 2020 günü mesai bitimine kadar yapılacak. Adaylar başvurularını üniversitenin resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapabilecek. Sınav giriş tarihi ise, 4 Kasım 2011 olarak belirlendi.

Önceki ve Sonraki Haberler