1. HABERLER

  2. ARICILIK

  3. Online arıcılık eğitimi 16-20 Kasım’da

Online arıcılık eğitimi 16-20 Kasım’da

Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Arıların Gizemli Dünyası - Bal Arısı ve Ürünleri konulu, 3 gün sürecek bir online eğitim düzenleyecek.

Online arıcılık eğitimi 16-20 Kasım’da

Hal Postası - Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Arıların Gizemli Dünyası - Bal Arısı ve Ürünleri konulu, 3 gün sürecek bir online eğitim düzenleyecek.

Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Arıların Gizemli Dünyası-Bal Arısı ve Ürünleri konulu, 3 gün sürecek bir online eğitim verecek. Akdeniz Üniversitesi öğretim üyelerinden Dr. Servet Arslan’ın düzenleyeceği online eğitim Zoom programı üzerinden gerçekleştirilecek.

EĞİTİMLER 16-18-20 KASIM’DA

3 gün sürecek online eğitim; 16-18-20 Kasım 2020 tarihlerinde ve 19.00-22.00 saatleri arasında Zoom programı üzerinden, ücretsiz yapılacak. Eğitime tam katılım sağlayıp sınavda başarılı olanlara e-katılım belgesi verilecek.

7 BAŞLIKTA ARICILIK EĞİTİMİ

Arıların Gizemli Dünyası-Bal Arısı ve Ürünleri eğitimi, 7 başlıkta yapılacak. İlk gün, Ana Arı ve Polinasyon; ikinci gün, Koloniyi Oluşturan Bireyler ve Mevsimsel Çalışmalar; üçüncü gün ise, Arı Sağlığı, Arı Ürünleri ve Organik Arıcılık konuları işlenecek.
 

Önceki ve Sonraki Haberler