1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. OMÜ Ziraat ve Veteriner Fakültelerine 7 araştırmacı alacak

OMÜ Ziraat ve Veteriner Fakültelerine 7 araştırmacı alacak

19 Mayıs Üniversitesi Ziraat Fakültesi ve Veteriner Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 7 araştırma görevlisini, sınavla işe alacak.

OMÜ Ziraat ve Veteriner Fakültelerine 7 araştırmacı alacak

Hal Postası - 19 Mayıs Üniversitesi Ziraat Fakültesi ve Veteriner Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 7 araştırma görevlisini, sınavla işe alacak.

19 Mayıs Üniversitesi Rektörlüğü; Tarım Makineleri, Enzim ve Mikrobiyel Biyoteknoloji, Bitkisel Biyoteknoloji, Çayır Mera ve Yem Bitkileri, Yemler ve Hayvan Besleme, Veterinerlik Farmakoloji ve Toksikolojisi ile Veterinerlik Zootekni Anabilim Dallarında görevlendirmek üzere 7 araştırma görevlisini, sınavla işe alacak.

Tarım Makineleri Anabilim Dalı kadrosuna başvuracak adaylarda, sürdürülebilir tarım uygulamaları alanında çalışmalar yapmış olma şartı aranıyor.

Enzim ve Mikrobiyel Biyoteknoloji; Bitkisel Biyoteknoloji ve Yemler ve Hayvan Besleme Anabilim Dallarına başvuracak adayların, ilgili anabilim dalında doktora yapıyor olması gerekiyor.

Çayır Mera ve Yem Bitkileri Anabilim Dalı kadrosu için adaylarda, organik tarım alanında doktora yapıyor olma şartı aranıyor.

Veterinerlik Farmakoloji ve Toksikolojisi ile Veterinerlik Zootekni Anabilim Dalları için ise adayların, ilgili anabilim dalında doktora yapıyor olması gerekiyor.

Başvurular, en geç 21 Aralık 2020 günü mesai bitimine kadar, üniversitenin ilgili birimlerine şahsen ya da posta yoluyla yapılacak. Sınav giriş tarihi ise, 5 Ocak 2021 olarak belirlendi.

Önceki ve Sonraki Haberler