1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. NKÜ 2 ziraat doçenti ile bir veterinerlik doktoru arıyor

NKÜ 2 ziraat doçenti ile bir veterinerlik doktoru arıyor

Namık Kemal Üniversitesi, Ziraat Fakültesi için 2 doçent ile Veteriner Fakültesi için bir doktoru işe alacak. 

NKÜ 2 ziraat doçenti ile bir veterinerlik doktoru arıyor

Enerji Günlüğü - Namık Kemal Üniversitesi, Ziraat Fakültesi için 2 doçent ile Veteriner Fakültesi için bir doktoru işe alacak. 

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü, Ziraat Fakültesi, Gıda Mühendisliği Bölümü’ne bağlı Gıda Bilimleri Anabilim Dalı ve Zootekni Bölümü’ne bağlı Yemler ve Hayvan Besleme Anabilim Dalı’nda görevlendireceği doçent unvanlı 2 kişiyi işe alacak. 

Gıda Bilimleri Anabilim Dalı’nda çalışmak üzere başvuracak olanların doçent unvanını Gıda Bilimleri ve Mühendisliği alanında almış olmaları ve gıda katkı maddeleri ve gıdalarda bulunabilecek toksik maddelerle ilgili çalışmalar yapmış
Olmaları gerekiyor. 

Yemler ve Hayvan Besleme Anabilim Dalı’nda çalışmak üzere başvuracak olanların ise doçent unvanını Zootekni bilim alanında almış olmaları ve kanatlı hayvanların beslenmesi konularında çalışmalar yapmış olmaları gerekiyor. 

Üniversite; Veteriner Fakültesi, Zootekni ve Hayvan Besleme Bölümü’ne bağlı Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları Anabilim Dalı için doktor unvanlı bir kişiyi de öğretim üyesi olarak işe alacak. 

Doktor kadrosuna başvuracak olanların Veteriner Fakültesi mezunu olmaları; Veteriner Fakültesi Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları Anabilim Dalında doktora yapmış olmaları ve yumurta tavuğu ve etlik piliç (broyler) modellerinde kekik yağının verim parametreleri üzerine etkisi konusunda çalışma yapmış olmaları bekleniyor. 

Başvurular en geç 11 Ocak 2021 günü mesai sonuna kadar yapılabilecek. Doçent kadrolarına yapılacak başvurular, Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü, Personel Dairesi Başkanlığı’na; doktor kadrosu başvuruları ise Veteriner Fakültesi Dekanlığı’na şahsen yapılacak. Postayla yapılan başvurular kabul edilmeyecek. 

Önceki ve Sonraki Haberler