1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. MKÜ Veteriner Fakültesi’ne 5 öğretim görevlisi arıyor

MKÜ Veteriner Fakültesi’ne 5 öğretim görevlisi arıyor

Mustafa Kemal Üniversitesi, Veteriner Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 5 öğretim görevlisini, sınavla işe alacak.

MKÜ Veteriner Fakültesi’ne 5 öğretim görevlisi arıyor

Hal Postası - Mustafa Kemal Üniversitesi, Veteriner Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 5 öğretim görevlisini, sınavla işe alacak.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörlüğü; Veterinerlik İç Hastalıkları, Veterinerlik Cerrahisi, Veterinerlik Farmakoloji ve Toksikolojisi, Veterinerlik Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalları ile Laborant ve Veteriner Sağlık Programı’nda görevlendirmek üzere 5 öğretim görevlisini, sınavla işe alacak.

Veterinerlik İç Hastalıkları ile Veterinerlik Cerrahisi Anabilim Dallları kadrosuna başvuracak öğretim görevlisi adayların, veteriner fakültesi mezunu olması gerekiyor.

Veterinerlik Farmakoloji ve Toksikolojisi ile Veterinerlik Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dallarına alınacak 2 araştırma görevlisinde ise, ilgili anabilim dalında doktora yapıyor olma şartı aranıyor.

Samandağ Meslek Yüksekokulu (MYO) Laborant ve Veteriner Sağlık Programı kadrosu için ise; zootekni anabilim dalında tezli yüksek lisans ya da doktora yapıyor olma şartı gerekiyor.

Başvurular en geç 3 Aralık 2020 günü mesai bitimine kadar yapılacak. Veteriner Fakültesi’ne başvuracak adaylar Tayfur Sökmen Kampüsü’ne; Samandağ MYO’na başvuracak adaylar ise ilgili MYO’na şahsen ya da posta yoluyla başvuru yapabilecek. Sınav giriş tarihi ise 17 Aralık 2020 olarak belirlendi.

Önceki ve Sonraki Haberler