1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Veteriner Fakültesi 2 araştırmacı arıyor

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Veteriner Fakültesi 2 araştırmacı arıyor

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Veteriner Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 2 araştırma görevlisini, sınavla işe alacak.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Veteriner Fakültesi 2 araştırmacı arıyor

Hal Postası - Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Veteriner Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 2 araştırma görevlisini, sınavla işe alacak.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğü, Veterinerlik Mikrobiyolojisi ve Veterinerlik Cerrahisi Anabilim Dallarında görevlendirmek üzere 2 araştırma görevlisini, sınavla işe alacak.

Veterinerlik Mikrobiyolojisi Anabilim Dalı’na başvuracak adaylarda, veteriner fakültesi mezunu olma ve ilgili anabilim dalında tezli yüksek lisans yapmış olma şartı aranıyor.

Veterinerlik Cerrahisi Anabilim Dalı’na başvuracak adayların ise, veteriner fakültesi mezunu olması ve ilgili anabilim dalında bilimsel çalışmalar yapmış olması gerekiyor.

Başvurular en geç 13 Ocak 2021 günü mesai bitimine kadar, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na şahsen ya da posta yoluyla yapılacak. Sınav giriş tarihi ise 19 Ocak 2021 olarak belirlendi.

Önceki ve Sonraki Haberler