1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 4 öğretim görevlisi alacak

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 4 öğretim görevlisi alacak

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi; Veteriner Fakültesi ve Mühendislik Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 4 öğretim görevlisini sınavla istihdam edecek.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 4 öğretim görevlisi alacak

Hal Postası - Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi; Veteriner Fakültesi ve Mühendislik Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 4 öğretim görevlisini sınavla istihdam edecek.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğü; Veterinerlik Zootekni, Gıda Bilimleri ve Gıda Teknolojisi Anabilim Dallarında görevlendirmek üzere 4 kişiyi öğretim görevlisi olarak, sınavla işe alacak.

Veterinerlik Zootekni Anabilim Dalı kadrosu 2 kişiden oluşacak. Başvurular için, Zootekni ve Hayvan Besleme alanında doktora yapıyor olmak gerekiyor.

Gıda Bilimleri ve Gıda Teknolojisi Anabilim Dallarına alınacak 1’er öğretim görevlisi kadrosu için ise, Gıda-Metabolizma Etkileşimi alanında doktora yapıyor olma şartı aranıyor.

Başvurular en geç 26 Ekim 2020 günü mesai bitimine kadar yapılacak. Adaylar başvurularını fakültelerin ilgili birimlerine şahsen ya da posta yoluyla yapabilecek. Sınav giriş tarihi ise 3 Kasım 2020 olarak belirlendi.

Önceki ve Sonraki Haberler