1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. MAKÜ Veteriner Fakültesi’ne 4 öğretim üyesi alacak

MAKÜ Veteriner Fakültesi’ne 4 öğretim üyesi alacak

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Veteriner Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 4 öğretim üyesi arıyor.

MAKÜ Veteriner Fakültesi’ne 4 öğretim üyesi alacak

Hal Postası - Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Veteriner Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 4 öğretim üyesi arıyor.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğü; Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları, Hayvan Sağlığı Ekonomisi ve İşletmeciliği, Histoloji ve Embriyoloji ile Gıda Hijyeni ve Teknolojisi Anabilim Dallarında görevlendirmek üzere 4 öğretim üyesi işe alacak.

Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları Anabilim Dalı’na başvuracak adaylarda, ilgili anabilim dalında doçentlik almış olma ve kanatlı hayvan besleme konusunda çalışmalar yapmış olma şartı aranıyor.

Hayvan Sağlığı Ekonomisi ve İşletmeciliği Anabilim Dalı’na başvuracak adayların, ilgili anabilim dalında doçentlik almış olması gerekiyor.

Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalı’na başvuracak adaylarda; ilgili anabilim dalında doçentlik almış olma ve küçükbaş hayvanlarda immun sistem üzerine çalışmalar yapmış olma şartı aranıyor.

Gıda Hijyeni ve Teknolojisi Anabilim Dalı’na başvuracak adayların ise, ilgili anabilim dalında doçentlik almış olması, deniz ürünleri ve kanatlı eti üzerinde çalışmalar yapmış olması gerekiyor.

Başvurular en geç 6 Ocak 2021 günü mesai bitimine kadar, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na şahsen ya da posta yoluyla yapılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler