1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Kocatepe Üniversitesi 2 öğretim görevlisi işe alacak

Kocatepe Üniversitesi 2 öğretim görevlisi işe alacak

Afyon Kocatepe Üniversitesi, Veteriner Fakültesi ve Emirdağ MYO’nda görevlendirmek üzere 2 kişiyi öğretim görevlisi olarak işe alacak.

Kocatepe Üniversitesi 2 öğretim görevlisi işe alacak

Hal Postası - Afyon Kocatepe Üniversitesi, Veteriner Fakültesi ve Emirdağ MYO’nda görevlendirmek üzere 2 kişiyi öğretim görevlisi olarak işe alacak.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü; Dölerme ve Suni Tohumlama Anabilim Dalı ile Laborant ve Veteriner Sağlık Programı’nda görevlendirmek üzere 2 kişiyi öğretim görevlisi olarak işe alacak.

Veteriner Fakültesi Dölerme ve Suni Tohumlama Anabilim Dalı kadrosu için, ALES Sayısal’dan 70 puan almış, veteriner fakültesi mezunu, ilgili anabilim dalında yüksek lisans ya da doktora yapan 1 araştırma görevlisi işe alınacak.

Emirdağ Meslek Yüksekokulu (MYO) Laborant ve Veteriner Sağlık Programı kadrosu için ise, ALES Sayısal’dan 70 puan almış; veteriner fakültesi mezunu; veteriner alanında yüksek lisans ya da doktora yapmış ve ders verecek 1 öğretim görevlisi aranıyor.

Başvurular en geç 7 Aralık 2020 günü mesai bitimine kadar, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na şahsen ya da posta yoluyla yapılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler