1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Kocatepe Üniversitesi 2 araştırma görevlisi işe alacak

Kocatepe Üniversitesi 2 araştırma görevlisi işe alacak

Afyon Kocatepe Üniversitesi, Veteriner Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 2 kişiyi araştırma görevlisi olarak işe alacak.

Kocatepe Üniversitesi 2 araştırma görevlisi işe alacak

Hal Postası - Afyon Kocatepe Üniversitesi, Veteriner Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 2 kişiyi araştırma görevlisi olarak işe alacak.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü; Zootekni ve Hayvan Besleme ile Veteriner Hekimliği Temel Bilimleri Anabilim Dallarında görevlendirmek üzere 2 kişiyi araştırma görevlisi olarak işe alacak.

Veteriner Fakültesi Zootekni ve Hayvan Besleme Anabilim Dalı kadrosu için, ALES Sayısal’dan 70 puan almış, veteriner fakültesi mezunu, ilgili anabilim dalında yüksek lisans ya da doktora yapan bir araştırma görevlisi işe alınacak.

Veteriner Fakültesi Veteriner Hekimliği Temel Bilimleri Anabilim Dalı kadrosu için ise, ALES Sayısal’dan 70 puan; veteriner fakültesi mezunluğu; ilgili anabilim dalında yüksek lisans ya da doktora yapmış olma şartları aranıyor.

Başvurular en geç 1 Ekim 2020 günü mesai bitimine kadar, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na şahsen ya da posta yoluyla yapılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler