1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Katip Çelebi Üniversitesi 3 araştırma görevlisi alacak

Katip Çelebi Üniversitesi 3 araştırma görevlisi alacak

Katip Çelebi Üniversitesi, Orman Fakültesi ve Su Ürünleri Fakültesi’nde görevlendirmek üzere, 3 araştırma görevlisini sınavla işe alacak.

Katip Çelebi Üniversitesi 3 araştırma görevlisi alacak

Hal Postası - Katip Çelebi Üniversitesi, Orman Fakültesi ve Su Ürünleri Fakültesi’nde görevlendirmek üzere, 3 araştırma görevlisini sınavla işe alacak.

Katip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğü; Havza Amenajmanı Anabilim Dalı ile, Su Ürünleri Fakültesi’ne bağlı İşleme Teknolojisi ve Hastalıklar Anabilim Dallarında görevlendirmek üzere 3 araştırma görevlisini, sınavla işe alacak.

Havza Amenajmanı Anabilim Dalı kadrosuna başvurular için adayların, orman mühendisliği mezunu olması ve ilgili alanda yüksek lisans yapıyor olması gerekiyor.

Su Ürünleri Fakültesi İşleme Teknolojisi Anabilim Dalı’na başvuracak adaylarda, su ürünleri fakültesi ya da balıkçılık teknolojisi mühendisliğinden mezun olma; su ürünleri veya avlama ve işleme teknolojisi mühendisliği anabilim dallarında yüksek lisans yapma ya da ilgili alanlarda doktora öğrencisi olma şartı aranıyor.

Su Ürünleri Hastalıkları Anabilim Dalı kadrosu için ise adayların, su ürünleri fakültesi mezunu olması ve ilgili anabilim dalında yüksek lisans yapıyor olması gerekiyor.

Başvurular en geç 14 Aralık 2020 günü mesai bitimine kadar, üniversitenin resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapılacak. Sınav giriş tarihi ise, 21 Aralık 2020 olarak belirlendi.

Önceki ve Sonraki Haberler