1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Kastamonu Üniversitesi 3 öğretim üyesi işe alacak

Kastamonu Üniversitesi 3 öğretim üyesi işe alacak

Kastamonu Üniversitesi, Orman Fakültesi ve Veteriner Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 3 öğretim üyesi işe alacak.

Kastamonu Üniversitesi 3 öğretim üyesi işe alacak

Hal Postası - Kastamonu Üniversitesi, Orman Fakültesi ve Veteriner Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 3 öğretim üyesi işe alacak.

Kastamonu Üniversitesi Rektörlüğü; Orman Biyolojisi ve Odun Koruma Teknolojisi, Veterinerlik Farmakoloji ve Toksikoloji ile Veterinerlik Parazitoloji Anabilim Dallarında görevlendirmek üzere, 3 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Orman Biyolojisi ve Odun Koruma Teknolojisi Anabilim Dalı’na, doçentliğini orman endüstri mühendisliği alanında yapmış 1 profesör alınacak.

Veterinerlik Farmakoloji ve Toksikoloji Anabilim Dalı’na başvuracak adaylarda; doçentliğini ilgili alanda almış olmak, deneysel kanser modeli ve farmokokinetik konularında çalışmalar yapmış olmak şartı aranıyor.

Veterinerlik Parazitoloji Anabilim Dalı kadrosu için ise, adayların ilgili alanda doktora yapmış olması; parazitlerin moleküler karakterizasyonu, genotiplendirilmesi ve gen ekspresyonu konularında çalışmalar yapmış olması gerekiyor.

Başvurular en geç 4 Aralık 2020 günü mesai bitimine kadar, Kastamonu Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na şahsen ya da posta yoluyla yapılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler