1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Karatekin Üniversitesi 6 öğretim üyesi arıyor

Karatekin Üniversitesi 6 öğretim üyesi arıyor

Karatekin Üniversitesi; Orman Fakültesi, Mühendislik Fakültesi ve Kızılırmak MYO’nda görevlendirmek üzere 6 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Karatekin Üniversitesi 6 öğretim üyesi arıyor

Hal Postası - Karatekin Üniversitesi; Orman Fakültesi, Mühendislik Fakültesi ve Kızılırmak MYO’nda görevlendirmek üzere 6 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Karatekin Üniversitesi Rektörlüğü; Orman Botaniği, Orman Ekonomisi, Orman İnşaatı ve Transportu, Toprak İlmi ve Ekolojisi, Gıda Teknolojisi Anabilim Dalları ile, Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Programı’nda görevlendirmek üzere 6 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Orman Fakültesi Orman Botaniği Anabilim Dalı kadrosuna başvurular için, Orman Mühendisliği alanında Doçent unvanı almış olma; briyofit sistematiği ve ekolojisi konularında çalışmaları olma şartı aranıyor.

Orman Fakültesi Orman Ekonomisi Anabilim Dalı kadrosu için ise, Orman Mühendisliği alanında Doçent unvanı almış, çevre ve orman hukuku konularında çalışmaları olan bir öğretim üyesi işe alınacak.

Orman Fakültesi Orman İnşaatı ve Transportu Anabilim Dalı kadrosu için , Orman Mühendisliği alanında Doçent unvanı almış olma; ormancılıkta uzaktan algılama, coğrafi bilgi sistemleri, yapay sinir ağları ile modelleme ve insansız hava araçlarının ormancılıkta kullanımıyla ilgili çalışmalar yapmış olma şartı isteniyor.

Orman Fakültesi Toprak İlmi ve Ekolojisi Anabilim Dalı kadrosu için ise, Orman Mühendisliği alanında Doçent unvanı almış; toprak ekolojisi konusunda çalışmaları olan bir öğretim üyesi aranıyor.

Mühendislik Fakültesi Gıda Teknolojisi Anabilim Dalı kadrosu için, Gıda Bilimleri ve Mühendisliği alanında Doçent unvanı almış; süt ve süt ürünleri teknolojisi ve mikrobiyolojisi ile sürülebilir ürünler üzerine çalışmaları olan bir öğretim üyesi işe alınacak.

Kızılırmak Meslek Yüksekokulu Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Programı için ise, doçentliğini bahçe bitkileri yetiştirme ve ıslahı konularında yaparak Profesör unvanı almış olma; sebzelerde abiotik stres fizyolojisi alanında çalışmalar yapmış olma şartı aranıyor.

Başvurular en geç 29 Eylül 2020 günü mesai bitimine kadar yapılacak. Adaylar başvurularını Karatekin Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapabilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler