1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Karatekin Üniversitesi 2 öğretim üyesi arıyor

Karatekin Üniversitesi 2 öğretim üyesi arıyor

Karatekin Üniversitesi, Orman Fakültesi ve Eldivan Sağlık Hizmetleri MYO’nda görevlendirmek üzere 2 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Karatekin Üniversitesi 2 öğretim üyesi arıyor

Hal Postası - Karatekin Üniversitesi, Orman Fakültesi ve Eldivan Sağlık Hizmetleri MYO’nda görevlendirmek üzere 2 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörlüğü; Peyzaj Planlama ve Tasarım Anabilim Dalı ile Laborant ve Veteriner Sağlık Programı’nda görevlendirmek üzere 2 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Orman Fakültesi Peyzaj Planlama ve Tasarım Anabilim Dalı kadrosu için; Doçentlik unvanını peyzaj mimarlığı bölümünden almış, peyzaj planlama ve tasarım alanında çalışmaları olan 1 profesör aranıyor.

Eldivan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (MYO) Veteriner Sağlık Programı kadrosu için ise, veteriner mikrobiyoloji alanında doktora yapmış; sokak kedilerinde gastrik helicobacter türleri üzerine çalışmaları olan bir öğretim üyesi işe alınacak.

Başvurular en geç 20 Ekim 2020 günü mesai saati bitimine kadar yapılacak. Profesör adaylar başvurularını Karatekin Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na; öğretim üyesi adaylar ise ilgili MYO’na şahsen yapacak.

Önceki ve Sonraki Haberler