1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. İzzet Baysal Üniversitesi Ziraat Fakültesi’ne 3 öğretim üyesi arıyor

İzzet Baysal Üniversitesi Ziraat Fakültesi’ne 3 öğretim üyesi arıyor

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Ziraat Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 3 öğretim üyesi işe alacak.

İzzet Baysal Üniversitesi Ziraat Fakültesi’ne 3 öğretim üyesi arıyor

Hal Postası - Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Ziraat Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 3 öğretim üyesi işe alacak. 

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğü; Yaban Hayatı ve Ekolojisi Yönetimi ile Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Anabilim Dallarında görevlendirmek üzere, 3 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak. 

Yaban Hayatı ve Ekolojisi Yönetimi Anabilim Dalı’na başvuracak Profesör adaylarında; doçentliği orman mühendisliği alanında almış olma, meşe ormanları faunası ve geyik popülasyonu üzerine çalışmalar yapmış olma şartı aranıyor. 

Yaban Hayatı ve Ekolojisi Yönetimi Anabilim Dalı’nda 1 kişi de Doçent olarak istihdam edilecek. Adayların, doçentliğini biyoloji alanında almış olmaları; popülasyon ekolojisi ve yırtıcı kuşlar üzerine çalışma yapmış olmaları gerekiyor.  

Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği Anabilim Dalı kadrosu için ise adaylarda; zootekni alanında doçentlik almış olma, kanatlı hayvan yetiştiriciliği ve beslenmesi üzerine çalışmalar yapmış olma şartı aranıyor. 

Başvurular en geç 1 Aralık 2020 günü mesai bitimine kadar, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na şahsen ya da posta yoluyla yapılacak. 

Önceki ve Sonraki Haberler