1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. İzzet Baysal Üniversitesi 3 öğretim üyesi arıyor

İzzet Baysal Üniversitesi 3 öğretim üyesi arıyor

İzzet Baysal Üniversitesi, Ziraat Fakültesi ve Mudurnu Süreyya Astarcı MYO’da görevlendirmek üzere 3 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

İzzet Baysal Üniversitesi 3 öğretim üyesi arıyor

Hal Postası - İzzet Baysal Üniversitesi, Ziraat Fakültesi ve Mudurnu Süreyya Astarcı MYO’da görevlendirmek üzere 3 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğü; Bahçe Bitkileri, Tohum Bilimi ve Teknolojisi Anabilim Dalları'nda  görevlendirmek üzere 2 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak. Ormancılık Bölümü'ne bağlı Ormancılık ve Orman Ürünleri Programı için de 1 öğretim üyesi aranıyor.

Ziraat Fakültesi’nin Bahçe Bitkileri Anabilim Dalı kadrosuna yapılacak başvurular için Bahçe Bitkileri alanında Doçent unvanı almış olma; meyvecilikte hasat sonrası konularında çalışmış olma şartları aranıyor.

Ziraat Fakültesi’nin Tohum Bilimi ve Teknolojisi Anabilim Dalı kadrosu için ise, yağlı tohumlu bitkilerde tohum kalitesi ve ıslahı üzerinde çalışmaları olan bir öğretim üyesi işe alınacak.

Mudurnu Süreyya Astarcı Meslek Yüksek Okulu’nun (MYO) Ormancılık ve Orman Ürünleri Programı kadrosu için de ilgili fakültenin Orman Mühendisliği Bölümü’nden mezun olma; küresel iklim değişikliği ve Türkiye ormancılık politikaları konularında çalışma yapmış olma ve yükseköğretim kurumlarında 5 yıl ders verme tecrübesine sahip olma şartları isteniyor.

Başvurular en geç 7 Eylül 2020 günü mesai bitimine kadar yapılacak. Başvurular, Doçent adayları için Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na; Tohum Bilimi ve Teknolojisi Anabilim Dalı kadrosu adayları için ilgili fakültenin Dekanlığına; Ormancılık ve Orman Ürünleri Programı kadro başvurusu için ise MYO Müdürlüğü'ne şahsen ya da posta yoluyla yapılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler