1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. İÜ Veteriner ve Orman Fakültelerine 5 öğretim üyesi arıyor

İÜ Veteriner ve Orman Fakültelerine 5 öğretim üyesi arıyor

İstanbul Üniversitesi, Veteriner Fakültesi ve Orman Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 5 öğretim üyesi alacak.

İÜ Veteriner ve Orman Fakültelerine 5 öğretim üyesi arıyor

Hal Postası - İstanbul Üniversitesi, Veteriner Fakültesi ve Orman Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 5 öğretim üyesi alacak.

İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörlüğü; Ölçme Bilgisi ve Kadastro, Orman Botaniği, Dölerme ve Suni Tohumlama ile Veterinerlik Doğum ve Jinekoloji Anabilim Dallarında görevlendirmek üzere 5 öğretim üyesi arıyor.

Orman Fakültesi Ölçme Bilgisi ve Kadastro Anabilim Dalı’nda 1 profesör ve 1 doçent istihdam edilecek. Adaylarda, orman mühendisliği alanından doçentlik unvanı almış olma şartı aranıyor.

Orman Botaniği Anabilim Dalı için de 1 doçent işe alınacak.

Dölerme ve Suni Tohumlama Anabilim Dalı’na alınacak profesör adaylarının, veteriner hekim olması; ilgili anabilim dalında doktora ve veteriner klinik bilimleri alanında doçent unvanı almış olması; çiftlik ve pet hayvanlarında in vitro embriyo üretimi ve somatik hücre transferi alanlarında bilimsel çalışmalar yapmış olması gerekiyor.

Veterinerlik Doğum ve Jinekoloji Anabilim Dalı’nda görevlendirilecek profesör adaylarda ise, veteriner hekim olma ve ilgili anabilim dalında doktora yapmış olma şartı aranıyor.

Başvurular en geç 28 Aralık 2020 günü mesai bitimine kadar, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler