1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Harran Üniversitesi’ne 6 öğretim üyesi aranıyor

Harran Üniversitesi’ne 6 öğretim üyesi aranıyor

Harran Üniversitesi, Veteriner Fakültesi ve Ziraat Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 4 profesör ve 2 doçent istihdam edecek.

Harran Üniversitesi’ne 6 öğretim üyesi aranıyor

Hal Postası - Harran Üniversitesi, Veteriner Fakültesi ve Ziraat Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 4 profesör ve 2 doçent istihdam edecek.

Harran Üniversitesi Rektörlüğü; Veterinerlik Zootekni, Dölleme ve Suni Tohumlama, Yemler ve Hayvan Besleme, Toprak Bilimi ve Bitki Besleme, Tarla Bitkileri ile Tarımsal Yapılar ve Sulama Anabilim Dallarında görevlendirmek üzere 6 öğretim üyesini işe alacak.

Veteriner Fakültesi Veterinerlik Zootekni ile Dölleme ve Suni Tohumlama Anabilim Dalları’na alınacak 2 profesör adayında, ilgili alanda çalışmalar yapmış olma şartı aranıyor.

Ziraat Fakültesi Yemler ve Hayvan Besleme ile Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Anabilim Dalları’na da 1’er profesör istihdam edilecek. Adayların ilgili alanlarda çalışma yapmış olmaları gerekiyor.

Tarla Bitkileri ile Tarımsal Yapılar ve Sulama Anabilim Dalları için ise 2 doçent aranıyor. Adaylarda, ilgili alanda çalışmalar yapmış olma şartı aranıyor.

Başvurular en geç 25 Kasım 2020 günü mesai bitimine kadar, Harran Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na şahsen ya da posta yoluyla yapılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler