1. HABERLER

  2. LOJİSTİK

  3. Growtech Fuarı bu sene yapılmayacak

Growtech Fuarı bu sene yapılmayacak

Growtech Eurasia Fuarı, salgın hastalık tedbirleri kapsamındaki kısıtlamalar nedeniyle 2020 yılındaki organizasyonu yapmayacak. 

Growtech Fuarı bu sene yapılmayacak

Hal Postası - Growtech Eurasia Fuarı, salgın hastalık tedbirleri kapsamındaki kısıtlamalar nedeniyle 2020 yılındaki organizasyonu yapmayacak. 

2020 yılında planlanan bütün fuar organizasyonları, salgın hastalık tedbirleri kapsamındaki kısıtlamalar nedeniyle yapılmayacak. Tarım sektörünün yakından takip ettiği, yüksek katılımlı tarım fuarı Growtech Eurasia da bu seneki organizasyonunu gerçekleştirmeyecek. 

İLK FUAR 24-27 KASIM 2021’DE

Growtech Eurasia organizasyonunun, Fuar Direktörü Engin er imzasıyla yayınladığı açıklamada, katılımcılarla ve sektör paydaşlarıyla görüşüp, detaylı bir değerlendirme yaptıkları kaydedildi ve şunlar ifade edildi, “Mevcut seyahat kısıtlamalarının bir sonucu olarak, detaylı bir değerlendirmeden sonra, 25-28 Kasım 2020 tarihleri arasında düzenlenecek olan Growtech Fuarını 24-27 Kasım 2021’de Anfaş Fuar Merkezi, Antalya’da gerçekleştirme kararını aldık. Sektörle ve paydaşlarımızla gerçekleştirdiğimiz yakın görüşmeler neticesinde içinde bulunduğumuz durumda Growtech’in her zamanki yüksek standartlarında gerçekleştirilmesinin mümkün olamayacağı görüşüne vardık. Informa’nın, tüm etkinliklerinin güvenli olması için tasarladığı bir dizi standardı kullanarak fuarlarını başarılı bir şekilde yürütmesine rağmen, uluslararası seyahat konusundaki belirsizlikler göz önüne alındığında, 25-28 Kasım 2020’de gerçekleşmesi planlanan Growtech fuarının 24-27 Kasım 2021 tarihlerinde düzenlenmesinin en doğru karar olduğuna inanıyoruz.”

Önceki ve Sonraki Haberler