1. HABERLER

  2. MEYVE

  3. EÜAŞ 188 ton tohur zeytin satacak

EÜAŞ 188 ton tohur zeytin satacak

EÜAŞ Muğla ilinin Yatağan ve Milas ilçelerindeki 815 dekarlık zeytinliğindeki zeytini tohur olarak satacak. 

EÜAŞ 188 ton tohur zeytin satacak

Hal Postası - EÜAŞ Muğla ilinin Yatağan ve Milas ilçelerindeki 815 dekarlık zeytinliğindeki zeytini tohur olarak satacak. 

Elektrik üretim AŞ (EÜAŞ) Aliağa Kombine Çevrim Santrali ve Gaz Türbinleri İşletme Müdürlüğü, Milas Takip ve Koordinasyon Şefliği bünyesinde bulunan Muğla ili Yatağan İlçesi Eskihisar civarındaki 613.858 m² ve Muğla İli Milas İlçesi Karacaağaç mevkii civarındaki 200.966 m² arazisi üzerinde bulunan zeytin meyvesinin toplatma dâhil tüm masrafları yükleniciye ait olmak üzere dalından (tohur olarak) götürü bedel karşılığında satmak amacıyla ihale yapacak. 

Söz konusu arazilerdeki tohur zeytinin yaklaşık 188 ton olduğu tahmin ediliyor. İhaleyi kazanan isteklinin hasat işini, en geç 90 takvim günü içinde tamamlaması gerekiyor. 

İhale 26 Ekim 2020 günü saat 13.30’da, EÜAŞ Aliağa Kombine Çevrim Santrali ve Gaz Türbinleri İşletme Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda yapılacak. 

İhale dokümanı, EÜAŞ Aliağa Kombine Çevrim Santrali ve Gaz Türbinleri İşletme Müdürlüğü adresinde, ücretsiz görülebilecek ve 50 TL karşılığında aynı adresten temin edilebilecek. 

İstekliler teklif bedelinin %3’ünden az olmamak kaydıyla istedikleri tutarda geçici teminat verecekler. 

Etiketler : , , , ,
Önceki ve Sonraki Haberler