1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Erciyes Üniversitesi 5 araştırmacı arıyor

Erciyes Üniversitesi 5 araştırmacı arıyor

Erciyes Üniversitesi, Seyrani Ziraat Fakültesi ve Veteriner Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 5 araştırma görevlisini, sınavla işe alacak.

Erciyes Üniversitesi 5 araştırmacı arıyor

Hal Postası - Erciyes Üniversitesi, Seyrani Ziraat Fakültesi ve Veteriner Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 5 araştırma görevlisini, sınavla işe alacak.

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü; Toprak Bilimi, Biyometri ve Genetik, Veteriner Hekimliği Tarihi ve Deontoloji, Veterinerlik Anatomisi ve Veterinerlik Cerrahisi Anabilim Dallarında görevlendirmek üzere 5 araştırma görevlisini, sınavla işe alacak.

Seyrani Ziraat Fakültesi Toprak Bilimi Anabilim Dalı kadrosu için adaylarda, ziraat fakültesi mezunu olma, toprak bilimi ve bitki besleme anabilim dalında tezli yüksek lisans yapıyor olma şartı aranıyor.

Biyometri ve Genetik Anabilim Dalı kadrosu için adayların, zootekni mezunu olması ve zootekni anabilim dalında tezli yüksek lisans yapıyor olması gerekiyor.

Veteriner Hekimliği Tarihi ve Deontoloji, Veterinerlik Anatomisi ile Veterinerlik Cerrahisi Anabilim Dallarında istihdam edilecek adaylarda ise; veteriner fakültesi mezunu olma ve ilgili anabilim dallarında doktora yapıyor olma şartı aranıyor.

Başvurular, 31 Aralık 2020 günü mesai bitimine kadar, Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü Evrak Kayıt Birimi’ne şahsen ya da posta yoluyla yapılacak. Sınav giriş tarihi ise, 14 Ocak 2021 olarak belirlendi.

Önceki ve Sonraki Haberler