1. HABERLER

  2. MEYVE

  3. Elma ve armut üreticileri online konferansla bir araya gelecek

Elma ve armut üreticileri online konferansla bir araya gelecek

Avrupa'nın elma ve armut üreticilerini bir araya getirecek Prognosfruit Konferansı, Pandemi nedeniyle bu yıl online yapılacak.

Elma ve armut üreticileri online konferansla bir araya gelecek

Hal Postası - Avrupa'nın elma ve armut üreticilerini bir araya getirecek Prognosfruit Konferansı, Pandemi nedeniyle bu yıl online yapılacak.

Avrupa’nın önde gelen meyve etkinliklerinden biri sayılan ve yıllık olarak düzenlenen Prognosfruit Konferansı, Covid-19 nedeniyle bu yıl online yapılacak.

1976’DAN BERİ TOPLANIYORLAR

6 Ağustos 2020 tarihinde, 09.30-12.30 (CEST) saatleri arasında gerçekleşecek çevrimiçi konferansa Avrupa’nın dört bir yanından elma ve armut üreticileri katılacak.

Bu yılın başlarında, Belgrad’da yapılması planlanan etkinlik Pandemi sebebiyle iptal edilmişti. Organizatörlerin uzun uğraşları sonucu online organize edilen etkinlikten çıkacak 2021 tahminleri, kitapçık olarak da yayımlanacak.

1976’dan beri her yıl düzenli olarak toplanan konferansta bu yıl; 2021 yılının elma ve armut rekolte tahminleri ile piyasa analizleri, çeşitli panellerle masaya yatırılacak.

Katılımcıların, Zoom platformu üzerinden yapılacak konferans için Prognosfruit web sitesinden kayıt yaptırmaları gerekiyor. Kayıtlar 31 Temmuz Cuma günü, saat 12.00’da (CEST) sona erecek.

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler