1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Ege Ziraat 2 araştırma görevlisi alacak

Ege Ziraat 2 araştırma görevlisi alacak

Ege Üniversitesi, Ziraat Fakültesi’ne 2 araştırma görevlisi ile Ödemiş MYO’ya bir öğretim görevlisi alacak.

Ege Ziraat 2 araştırma görevlisi alacak

Enerji Günlüğü - Ege Üniversitesi, Ziraat Fakültesi’ne 2 araştırma görevlisi ile Ödemiş MYO’ya bir öğretim görevlisi alacak.

Ege Üniversitesi Rektörlüğü, Ziraat Fakültesi, Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölümü’ne bağlı Tarımsal Yapılar ve Sulama Anabilim Dalı’nda çalıştırmak üzere bir kişiyi araştırma görevlisi olarak işe alacak. 

Adayların Tarımsal Yapılar ve Sulama veya Biyosistem bölümü lisans mezunu olmaları ve Tarımsal Yapılar ve Sulama alanında tezli yüksek lisans veya doktora yapıyor olmaları gerekiyor. 

Üniversite, Ziraat Fakültesi, Zootekni Bölümü’ne bağlı Yemler ve Hayvan Besleme Anabilim Dalı için de bir araştırma görevlisi alacak. 

Hayvan Besleme Anabilim Dalı’nda görevlendirilecek olanların Zootekni Bölümü lisans mezunu olmaları ve Yemler ve Hayvan Besleme alanında tezli yüksek lisans veya doktora yapıyor olmaları isteniyor. 

Ödemiş Meslek Yüksekokulu Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümü’ne bağlı Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Programı için de bir öğretim görevlisi aranıyor. 

Öğretim görevlisi adaylarının Tarla Bitkileri alanında tezli yüksek lisans yapmış olmaları ve Tıbbi ve Aromatik Bitkiler konularında deneyim sahibi olmaları gerekiyor. 

Başvurular en geç 22 Ocak 2021 günü mesai sonuna kadar, ilgili birimlere şahsen ya da postayla yapılacak. 

Önceki ve Sonraki Haberler