1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Ege Üniversitesi 3 öğretim üyesi arıyor

Ege Üniversitesi 3 öğretim üyesi arıyor

Ege Üniversitesi, Ziraat Fakültesi ve Mühendislik Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 3 öğretim üyesi arıyor.

Ege Üniversitesi 3 öğretim üyesi arıyor

Hal Postası - Ege Üniversitesi, Ziraat Fakültesi ve Mühendislik Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 3 öğretim üyesi arıyor.

Ege Üniversitesi Rektörlüğü; Tarla Bitkileri ve Gıda Bilimleri Anabilim Dallarında görevlendirmek üzere 2 kişiyi profesör, 1 kişiyi doçent olarak işe alacak.

Ziraat Fakültesi Tarım Bitkileri Anabilim Dalı’nın profesör kadrosu için, tarla bitkileri yetiştirme ve ıslahı alanında doçentlik, fitoremidasyon ve sitogenetik konularında çalışmalar yapmış olma şartı aranıyor.

Tarla Bitkileri Anabilim Dalı’nın doçent kadrosu için ise, tarla bitkileri bölümünden mezun olma; tütün bitkisi üzerine doktora yapmış olma; tarla bitkileri yetiştirme ve ıslahı alanında doçentlik şartları aranıyor.

Gıda Bilimleri Anabilim Dalı kadrosu için de gıda mikrobiyolojisi alanında doçentlik almış; probiyotik gıdalar, tarhana, laktik asit bakterileri ve asetik asit bakterileri konularında çalışmaları olan bir Profesör işe alınacak.

Başvurular en geç 12 Ekim 2020 günü mesai bitimine kadar, Ege Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapılacak.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler