1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Çukurova Üniversitesi 4 öğretim üyesi arıyor

Çukurova Üniversitesi 4 öğretim üyesi arıyor

Çukurova Üniversitesi, Veteriner Fakültesi ve Ziraat Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 4 öğretim üyesi alacak.

Çukurova Üniversitesi 4 öğretim üyesi arıyor

Hal Postası - Çukurova Üniversitesi, Veteriner Fakültesi ve Ziraat Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 4 öğretim üyesi işe alacak.

Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü; Veterinerlik Doğum ve Jinekolojisi, Bahçe Bitkileri, Entomoloji ile Biyometri ve Genetik Anabilim Dallarında görevlendirmek üzere 4 öğretim görevlisi arıyor.

Ceyhan Veteriner Fakültesi Veterinerlik Doğum ve Jinekolojisi Anabilim Dalı kadrosuna başvurular için adayların, veteriner fakültesi mezunu olması, ilgili anabilim dalında doktora yapmış olması ve üreme biyoteknolojisi konusunda çalışmış olması gerekiyor.

Bahçe Bitkileri Anabilim Dalı’na başvuracak adaylarda; bahçe bitkileri lisans mezunu olmak, yüksek lisans ve doktorasını sebze yetiştirme ve ıslahı alanında tamamlamış olmak ve sebze biyotik stres konularında biyoteknoloji çalışmaları yapmış olmak tercih edilecek.

Entomoloji Anabilim Dalı kadrosu için adaylarda, nematoloji alanında bitki paraziti nematodlar ve mücadelesi üzerine biyolojik ve moleküler çalışmalar yapmış olma şartı aranıyor.

Biyometri ve Genetik Anabilim Dalı kadrosu için ise adayların; lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimini zootekni alanında tamamlamış olması, hayvansal biyoteknoloji ve gen polimorfizmi konularında çalışmalar yapmış olması gerekiyor.

Başvurular en geç 18 Aralık 2020 günü mesai bitimine kadar, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen ya da posta yoluyla yapılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler