1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Çoruh Üniversitesi 6 öğretim görevlisi istihdam edecek

Çoruh Üniversitesi 6 öğretim görevlisi istihdam edecek

Çoruh Üniversitesi, Orman Fakültesi ve Rektörlük bünyesinde görevlendirmek üzere 6 öğretim görevlisini, sınavla işe alacak.

Çoruh Üniversitesi 6 öğretim görevlisi istihdam edecek

Hal Postası - Çoruh Üniversitesi, Orman Fakültesi ve Rektörlük bünyesinde görevlendirmek üzere 6 öğretim görevlisini, sınavla işe alacak.

Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörlüğü; Silvikültür ve Orman Botaniği Anabilim Dalları ile Rektörlük bünyesinde görevlendirmek üzere 6 kişiyi öğretim görevlisi olarak, sınavla işe alacak.

Orman Fakültesi Silvikültür ve Orman Botaniği Anabilim Dalları kadrosu için, orman mühendisliği bölümü mezunu, ilgili anabilim dalında tezli yüksek lisans yapan 1’er araştırma görevlisi işe alınacak.

Rektörlük bünyesinde ise 4 öğretim görevlisi istihdam edilecek. Ali Nihat Gökyiğit Botanik Bahçesi Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde görevlendirilecek adaylarda; orman mühendisliği, biyoloji veya bahçe bitkileri bölümlerinde tezli yüksek lisans yapmış olma şartı aranıyor.

Tıbbi Aromatik Bitkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde işe alınacak adayların; biyoloji bölümü mezunu, ilgili alanda doktora yapmış, Real Time PCR Cihazı, Western Blot Analiz ve Görüntüleme Sistemi, HPLC sistemi kullanıcı eğitimi sertifikalarına sahip olmaları gerekiyor.

Tıbbi Aromatik Bitkiler Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde görevlendirilecek diğer öğretim görevlisi kadrosu için ise adaylarda; kimya bölümü mezunu olma, ilgili alanda tezli yüksek lisans yapmış olma; tıbbi ve aromatik bitkiler, uçucu bileşikler ve biyolojik aktivite alanlarında deneyim şartı aranıyor.

Ormancılık Uygulama ve Araştırma Merkezi’nde istihdam edilecek adayların ise; orman mühendisliği bölümü mezunu ve alanında tezli yüksek lisans yapmış olması gerekiyor.

Başvurular en geç 7 Aralık 2020 günü mesai bitimine kadar, Çoruh Üniversitesi Rektörlüğü Yazı İşleri Şube Müdürlüğü Seyitler Yerleşkesi’ne şahsen ya da posta yoluyla yapılacak. Sınav tarihi ise, 15 Aralık 2020 olarak belirlendi.

Önceki ve Sonraki Haberler