1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Celal Bayar Üniversitesi 3 öğretim üyesi arıyor

Celal Bayar Üniversitesi 3 öğretim üyesi arıyor

Celal Bayar Üniversitesi; Alaşehir MYO, Akhisar MYO ve Tütün Ekperliği Yüksekokulu’nda görevlendirmek üzere 3 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Celal Bayar Üniversitesi 3 öğretim üyesi arıyor

Hal Postası - Celal Bayar Üniversitesi; Alaşehir MYO, Akhisar MYO ve Tütün Ekperliği Yüksekokulu’nda görevlendirmek üzere 3 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü; Bitki Koruma, Endüstriyel Tavukçuluk ve Tütün Teknolojisi ve Kimyası programlarında görevlendirmek üzere 3 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Alaşehir Meslek Yüksekokulu (MYO) Bitki Koruma Programı kadrosuna başvurular için Profesör unvanı almış olma; böcek sistematiği ve ekolojisi alanlarında çalışmış olma şartları aranıyor.

Akhisar MYO Endüstriyel Tavukçuluk Programı kadrosu için ise, Veterinerlik Mikrobiyolojisi alanında Doçent unvanı almış bir öğretim üyesi işe alınacak.

Tütün Eksperliği Yüksekokulu’nun Tütün Teknolojisi ve Kimyası Programı kadrosu için de Organik Kimya alanında Doktora yapmış olma; kloraloz türevleri ile triazol karbonhidrat bileşikleri ve bitkilerin antioksidan aktiviteleri konularında çalışma yapmış olma şartları isteniyor.

Başvurular en geç 12 Eylül 2020 günü mesai bitimine kadar yapılacak. Başvurular, Profesör ve Doçent adayları için Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na; Tütün Teknolojisi ve Kimyası Programı kadrosu adayları için ise Tütün Eksperliği Yüksekokulu Müdürlüğü’ne şahsen ya da posta yoluyla yapılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler