1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Bursa Teknik Üniversitesi 4 öğretim üyesi istihdam edecek

Bursa Teknik Üniversitesi 4 öğretim üyesi istihdam edecek

Bursa Teknik Üniversitesi; Mühendislik Fakültesi ve Orman Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 4 öğretim üyesi istihdam edecek.

Bursa Teknik Üniversitesi 4 öğretim üyesi istihdam edecek

Hal Postası - Bursa Teknik Üniversitesi; Mühendislik Fakültesi ve Orman Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 4 öğretim üyesi istihdam edecek.

Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğü; Gıda Bilimleri, Orman Botaniği, Silvikültür ve Orman İnşaatı Jeodezi ve Fotogrametri Anabilim Dallarında görevlendirmek üzere 4 öğretim üyesini işe alacak.

Gıda Bilimleri Anabilim Dalı kadrosuna başvurular için, lisans derecesini gıda mühendisliği bölümünden almış olma; gıda katkı maddeleri ve enkapsülasyon konularında çalışmalar yapmış olma ve İngilizce ders verme yeterliliğine sahip olma şartları aranıyor.

Orman Botaniği Anabilim Dalı kadrosuna başvuracak adayların; doçentliğini orman mühendisliği alanında almış olmaları, orman botaniği ve odun dışı bitkisel orman ürünleri konusunda çalışmalar yapmış olmaları gerekiyor.

Silvikültür Anabilim Dalı’nda açılan kadro için adaylarda; doçentliğini orman mühendisliği alanında almış olma, orman bakımı ve fidan üretim teknikleri konusunda çalışmalar yapmış olma şartı isteniyor.

İnşaatı Jeodezi ve Fotogrametri Anabilim Dalı kadrosu için ise; doçentliğini orman mühendisliği alanında almış olmak, orman yolları ve uzaktan algılama konularında çalışmalar yapmış olmak gerekiyor.

Başvurular en geç 2 Aralık 2020 günü mesai bitimine kadar yapılacak. Öğretim üyesi adaylar başvurularını ilgili fakülteye; doçent adaylar ise, Bursa Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen ya da posta yoluyla yapacak.

Önceki ve Sonraki Haberler