1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. BTÜ Orman Fakültesi’ne 3 araştırmacı arıyor

BTÜ Orman Fakültesi’ne 3 araştırmacı arıyor

Bursa Teknik Üniversitesi, Orman Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 3 kişiyi öğretim görevlisi olarak, sınavla işe alacak.

BTÜ Orman Fakültesi’ne 3 araştırmacı arıyor

Hal Postası - Bursa Teknik Üniversitesi, Orman Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 3 kişiyi öğretim görevlisi olarak, sınavla işe alacak.

Bursa Teknik Üniversitesi Rektörlüğü; Orman Endüstri Mühendisliği, Orman Entomolojisi ve Koruma ile Ormancılık Ekonomisi Anabilim Dallarında görevlendirmek üzere 3 kişiyi öğretim görevlisi olarak, sınavla işe alacak.

Orman Endüstri Mühendisliği Anabilim Dalı kadrosuna başvuracak adayların, ilgili bölümden lisans mezunu olması ve ilgili anabilim dalında tezli yüksek lisans yapıyor olması gerekiyor.

Orman Entomolojisi ve Koruma ile Ormancılık Ekonomisi Anabilim Dallarına başvuracak adaylarda ise; orman mühendisliği lisans mezunu olma, ilgili anabilim dalında tezli yüksek lisans yapıyor olma şartı aranıyor.

Başvurular en geç 24 Aralık 2020 günü mesai saati bitimine kadar, ilgili birimlere şahsen ya da posta yoluyla yapılacak. Sınav tarihi ise 4 Ocak 2021 olarak belirlendi.

Önceki ve Sonraki Haberler