1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Bazı üniversitelerde veteriner hekim kadrosu açıldı

Bazı üniversitelerde veteriner hekim kadrosu açıldı

Bazı üniversitelerde veteriner hekim kadroları açıldı. Kadrosu olan bazı üniversitelerde ise derece indirimleri yapıldı.

Bazı üniversitelerde veteriner hekim kadrosu açıldı

Hal Postası - Bazı üniversitelerde veteriner hekim kadroları açıldı. Kadrosu olan bazı üniversitelerde ise derece indirimleri yapıldı.

2020/565 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı uyarınca, bazı yükseköğretim kurumlarında veteriner hekim kadroları açıldı. Kadrosu olan bazı üniversitelerde ise derece indirimi yapıldı.

Harran Üniversitesi’nin veteriner hekim kadrosunda 3 olan derece 1’e düşürüldü. Bingöl Üniversitesi, Mehmet Akif Üniversitesi, Uludağ Üniversitesi, Osmangazi Üniversitesi ve Hacı Bektaş Veli Üniversitesi veteriner hekim kadrolarında ise dereceler 1 puan indirildi.

6 ÜNİVERSİTE KADRO AÇTI

Yükseköğretim kurumlarının merkez ve taşra teşkilatlarında bulunan ve iptal edilen bazı kadroların yerine veteriner hekim kadrosu açıldı.

19 Mayıs Üniversitesi ve Selçuk Üniversitesi’nde 2 kişilik kadro açılırken; Kocatepe Üniversitesi, Uludağ Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi ve Yüzüncü Yıl Üniversitesi 1’er veteriner hekim kadrosu açtı.

Önceki ve Sonraki Haberler