1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Bartın Üniversitesi Orman Fakültesi’ne 3 öğretim üyesi arıyor

Bartın Üniversitesi Orman Fakültesi’ne 3 öğretim üyesi arıyor

Bartın Üniversitesi, Orman Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 3 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Bartın Üniversitesi Orman Fakültesi’ne 3 öğretim üyesi arıyor

Hal Postası - Bartın Üniversitesi, Orman Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 3 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Bartın Üniversitesi Rektörlüğü; Orman Endüstri Makineleri ve İşletme, Orman Biyolojisi ve Odun Koruma Teknolojisi ile Havza Amenajmanı Anabilim Dallarında görevlendirmek üzere 3 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Orman Endüstri Makineleri ve İşletme Anabilim Dalı kadrosuna başvuracak adaylarda, orman endüstri mühendisliğinden doçentlik unvanı almış olma; orman endüstri sektörüne ilişkin ekonometrik analizler ve istatistiksel kalite kontrol konuları üzerine çalışmaları bulunma ve son 3 yılda en az 3 adet SCI/SCI Expanded indekslerinde yayımlanmış makalesi bulunma şartları aranıyor.

Orman Biyolojisi ve Odun Koruma Teknolojisi Anabilim Dalı kadrosuna başvuracak adayların, orman endüstri mühendisliğinden doçentlik unvanı almış olması; ilgili anabilim dalı üzerine çalışmaları bulunması ve son 3 yılda en az 3 adet SCI/SCI Expanded indekslerinde yayımlanmış makalesi bulunması gerekiyor.

Havza Amenajmanı Anabilim Dalı’na başvuracak adaylarda ise, orman mühendisliğinden doçentlik unvanı almış olma; havza amenajmanı ve mera ekolojisi üzerine çalışmaları bulunma; son 3 yılda en az 3 adet SCI/SCI Expanded indeksli dergilerde yayımlanmış makalesi bulunma şartı aranıyor.

Başvurular en geç 4 Ocak 2021 günü, saat 23.59’a kadar online yapılacak. Adayların, başvurularını üniversitenin resmi internet sitesinde bulunan Personel Başvuru sayfasından yapmaları gerekiyor. Şahsen ya da posta yoluyla yapılan başvurular ise kabul edilmeyecek.

Önceki ve Sonraki Haberler