1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Balıkesir Üniversitesi 2 öğretim üyesi arıyor

Balıkesir Üniversitesi 2 öğretim üyesi arıyor

Balıkesir Üniversitesi; Veterinerlik Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 2 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Balıkesir Üniversitesi 2 öğretim üyesi arıyor

Hal Postası - Balıkesir Üniversitesi; Veterinerlik Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 2 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü; Klinik Öncesi Veterinerlik Farmakoloji ve Toksikolojisi Anabilim Dalı ve Klinik Öncesi Veterinerlik Parazitolojisi Anabilim Dalı’nda görevlendirmek üzere 2 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Veterinerlik Fakültesi Klinik Öncesi Veterinerlik Farmakoloji ve Toksikolojisi Anabilim Dalı'nda açılan kadroya başvuracak adayların Profesör unvanı almış olmaları gerekiyor. 

Veterinerlik Fakültesi Klinik Öncesi Veterinerlik Parazitolojisi Anabilim Dalı'ndaki kadro için ise; Veterinerlik Parazitolojisi alanında doktora yapmış, ektoparazitler ve kontrolü konusunda çalışmaları olan bir öğretim üyesi işe alınacak.

Başvurular en geç 21 Eylül 2020 günü mesai bitimine kadar yapılacak. Başvurular, Profesör adayları için Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na; diğer adaylar için ise Veterinerlik Fakültesi Dekanlığı'na şahsen ya da posta yoluyla yapılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler