1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. AÜ Veteriner ve Ziraat Fakültesi’ne 5 öğretim üyesi alacak

AÜ Veteriner ve Ziraat Fakültesi’ne 5 öğretim üyesi alacak

Ankara Üniversitesi, Veteriner Fakültesi ve Ziraat Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 5 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

AÜ Veteriner ve Ziraat Fakültesi’ne 5 öğretim üyesi alacak

Hal Postası - Ankara Üniversitesi, Veteriner Fakültesi ve Ziraat Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 5 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Ankara Üniversitesi Rektörlüğü; Veterinerlik Biyoistatistik, Veterinerlik Doğum ve Jinekolojisi, Dölerme ve Suni Tohumlama, Hayvan Sağlığı Ekonomisi ve İşletmeciliği ile Hayvan Yetiştirme Anabilim Dallarında görevlendirmek üzere 5 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Veterinerlik Biyoistatistik Anabilim Dalı kadrosuna başvuracak adayların, veteriner fakültesi mezunu olması ve ilgili alanda doktora yapmış olması gerekiyor.

Veterinerlik Doğum ve Jinekolojisi, Dölerme ve Suni Tohumlama ile Hayvan Sağlığı Ekonomisi ve İşletmeciliği Anabilim Dallarında ise 3 öğretim üyesi istihdam edilecek. Adaylarda, tarım ve hayvan biyoteknolojisi üzerine çalışmalar yapmış olma şartı aranıyor.

Ziraat Fakültesi Hayvan Yetiştirme Anabilim Dalı’na başvuracak adayların da tarım ve hayvan biyoteknolojisi üzerine çalışmalar yapmış olması gerekiyor.

Başvurular en geç 4 Ocak 2021 günü mesai bitimine kadar, Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler