1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi’ne 11 araştırmacı alınacak

Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi’ne 11 araştırmacı alınacak

Atatürk Üniversitesi, Ziraat Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 11 araştırma görevlisini, sınavla işe alacak.

Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi’ne 11 araştırmacı alınacak

Hal Postası - Atatürk Üniversitesi, Ziraat Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 11 araştırma görevlisini, sınavla işe alacak.

Erzurum Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü, Gıda Mühendisliği; Çayır, Mera ve Yem Bitkileri; Tahıllar ve Yemeklik Baklagiller; Bitkisel Biyoteknoloji; Hayvan Yetiştirme; Yemler ve Hayvan Besleme; Sebze Yetiştirme ve Islahı ile Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Anabilim Dallarında görevlendirmek üzere 11 kişiyi araştırma görevlisi olarak, sınavla işe alacak.

Ziraat Fakültesi Gıda Mühendisliği Anabilim Dalı kadrosu için; gıda üretimi, işleme ve teknolojisi ve gıda biyoteknolojisi alanında doktora yapan 2 araştırma görevlisi aranıyor.

Çayır, Mera ve Yem Bitkileri Anabilim Dalı kadrosu için, sürdürülebilir tarım alanında doktora yapıyor olma şartı isteniyor.

Tahıllar ve Yemeklik Baklagiller Anabilim Dalı kadrosu için de sürdürülebilir tarım alanında doktora yapıyor olmak gerekiyor.

Bitkisel Biyoteknoloji Anabilim Dalı kadrosu için, bitki genetiği ve tarımsal biyoteknoloji alanında doktora yapıyor olma şartı aranıyor.

Hayvan Yetiştirme ile Yemler ve Hayvan Besleme Anabilim Dalları için ise, zootekni ve hayvan yetiştirme konularında doktora yapan 1’er araştırma görevlisi işe alınacak.

Sebze Yetiştirme ve Islahı Anabilim Dalı için, organik tarım alanında doktora yapan 2 araştırma görevlisi aranıyor.

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Anabilim Dalı için ise, doğal ve bitkisel ürünler, kozmetik ürünler alanında doktora yapan 2 araştırma görevlisi istihdam edilecek.

Başvurular en geç 19 Ekim 2020 günü mesai bitimine kadar yapılacak. Adaylar başvurularını Ziraat Fakültesi’nin ilgili birimlerine şahsen ya da posta yoluyla yapabilecek. Sınav tarihi ise 30 Ekim 2020 olarak belirlendi.

Önceki ve Sonraki Haberler