1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Atatürk Üniversitesi 4 araştırmacı arıyor

Atatürk Üniversitesi 4 araştırmacı arıyor

Atatürk Üniversitesi, Veteriner Fakültesi ve Ziraat Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 4 araştırma görevlisini, sınavla işe alacak.

Atatürk Üniversitesi 4 araştırmacı arıyor

Hal Postası - Atatürk Üniversitesi, Veteriner Fakültesi ve Ziraat Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 4 araştırma görevlisini, sınavla işe alacak.

Atatürk Üniversitesi Rektörlüğü, Biyometri ve Genetik, Fitopatoloji, Hayvan Yetiştirme ve Veterinerlik Anatomisi Anabilim Dallarında görevlendirmek üzere 4 kişiyi araştırma görevlisi olarak, sınavla işe alacak.

Biyometri ve Genetik Anabilim Dalı kadrosuna başvuracak adaylarda, zootekni mezunu olma, ilgili anabilim dalında veya zootekni anabilim dalında lisansüstü eğitim yapıyor olma şartı aranıyor.

Fitopatoloji Anabilim Dalı kadrosu için; bitki koruma bölümünden mezun olma, ilgili anabilim dalında veya bitki koruma anabilim dalında lisansüstü eğitim yapıyor olmak gerekiyor.

Hayvan Yetiştirme Anabilim Dalı kadrosu için de zootekni ve hayvan besleme alanlarında doktora yapıyor olma şartı aranıyor.

Veterinerlik Anatomisi Anabilim Dalı kadrosuna başvuracak adayların ise; veteriner fakültesi mezunu olması, veterinerlik anatomisi veya veteriner hekimliği temel bilimleri anabilim dalında lisansüstü eğitim yapıyor olması gerekiyor.

Başvurular en geç 30 Aralık 2020 günü mesai bitimine kadar yapılacak. Adaylar başvurularını üniversitenin ilgili birimlerine şahsen ya da posta yoluyla yapabilecek. Sınav tarihi ise 15 Ocak 2021 olarak belirlendi.

Önceki ve Sonraki Haberler