1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Ankara Ziraat 3 araştırma görevlisi arıyor

Ankara Ziraat 3 araştırma görevlisi arıyor

Ankara Üniversitesi, Ziraat Fakültesi’ne bağlı farklı Anabilim Dallarında görevlendireceği 3 kişiyi araştırma görevlisi olarak işe alacak. 

Ankara Ziraat 3 araştırma görevlisi arıyor

Hal Postası - Ankara Üniversitesi, Ziraat Fakültesi’ne bağlı farklı Anabilim Dallarında görevlendireceği 3 kişiyi araştırma görevlisi olarak işe alacak. 

Ankara Üniversitesi Rektörlüğü, Ziraat Fakültesi’nde farklı Anabilim Dallarında görevlendirmek üzere 3 kişiyi araştırma görevlisi olarak işe alacak. 

Peyzaj Mimarlığı Anabilim Dalı için başvuracak adayların ALES sayısal puan türünden en az 75; YDS’den ise en az 70 puan almış olmaları; Peyzaj Mimarlığı Bölümü mezunu olmaları ve Peyzaj Mimarlığı alanında tezli yüksek lisans veya doktora yapıyor olmaları gerekiyor. 

Süt Teknolojisi Anabilim Dalı için başvuracak adayların da ALES sayısal puan türünden en az 75; YDS’den en az 70 puan almış olmaları; Süt Teknolojisi veya Gıda Mühendisliği bölümü lisans mezunu olmaları ve Süt Teknolojisi alanında tezli yüksek lisans veya doktora yapıyor olmaları gerekiyor. 

Tarımsal Yapılar ve Sulama Anabilim Dalı için başvuracak adayların ise yine ALES sayısal puan türünden en az 75; YDS’den de en az 70 puan almış olmaları; Tarımsal Yapılar ve Sulama, Biyosistem Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Meteoroloji Mühendisliği veya Çevre Mühendisliği bölümlerinin birinden lisans mezunu olmaları ve Tarımsal Yapılar ve Sulama alanında tezli yüksek lisans yapıyor olmaları gerekiyor. 

Başvurular en geç 12 Ocak 2021 günü mesai saati sonuna kadar, ilgili birimlere şahsen ya da posta yoluyla yapılacak. 

Önceki ve Sonraki Haberler