1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’ne 4 araştırma görevlisi alacak

Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’ne 4 araştırma görevlisi alacak

Ankara Üniversitesi, Veteriner Fakültesi’ne bağlı farklı Anabilim Dallarında görevlendireceği 4 araştırma görevlisi alacak. 

Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’ne 4 araştırma görevlisi alacak

Hal Postası - Ankara Üniversitesi, Veteriner Fakültesi’ne bağlı farklı Anabilim Dallarında görevlendireceği 4 araştırma görevlisi alacak. 

Ankara Üniversitesi Rektörlüğü, Veteriner Fakültesi’nde farklı Anabilim Dallarında görevlendirmek üzere 4 kişiyi araştırma görevlisi olarak işe alacak. 

Veterinerlik Fizyolojisi Anabilim Dalı için başvuracak adayların ALES sayısal puan türünden en az 75; YDS’den ise en az 70 puan almış olmaları; Veteriner Fakültesi mezunu olmaları ve Fizyoloji Anabilim Dalında doktora yapıyor olmaları gerekiyor. 

Veterinerlik Mikrobiyolojisi Anabilim Dalı için başvuracak adayların ALES sayısal puan türünden en az 75; YDS’den ise en az 70 puan almış olmaları; Veteriner Fakültesi mezunu olmaları ve Mikrobiyoloji Anabilim Dalında doktora yapıyor olmaları gerekiyor. 

Veterinerlik Patolojisi Anabilim Dalı için başvuracak adayların da ALES sayısal puan türünden en az 75 ve YDS’den ise en az 70 puan almış olmaları; Veteriner Fakültesi mezunu olmaları ve Patoloji Anabilim Dalında doktora yapıyor olmaları gerekiyor.

Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları Anabilim Dalı için başvuracak adayların ise yine ALES sayısal puan türünden en az 75 ve YDS’den en az 70 puan almış olmaları; Veteriner Fakültesi mezunu olmaları ve Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları Anabilim Dalında doktora yapıyor olmaları gerekiyor.

Başvurular en geç 12 Ocak 2021 günü mesai saati sonuna kadar, ilgili birimlere şahsen ya da posta yoluyla yapılacak. 

Önceki ve Sonraki Haberler