1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. ADÜ Veteriner Fakültesi’ne 4 öğretim üyesi alınacak

ADÜ Veteriner Fakültesi’ne 4 öğretim üyesi alınacak

Adnan Menderes Üniversitesi, Veteriner Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 4 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

ADÜ Veteriner Fakültesi’ne 4 öğretim üyesi alınacak

Hal Postası - Adnan Menderes Üniversitesi, Veteriner Fakültesi’nde görevlendirmek üzere 4 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Rektörlüğü; Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları, Veterinerlik Cerrahisi, Veterinerlik Fizyolojisi ve Veterinerlik İç Hastalıkları Anabilim Dallarında görevlendirmek üzere 4 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Veteriner Fakültesi Hayvan Besleme ve Beslenme Hastalıkları Anabilim Dalı kadrosuna başvurular için, ilgili alanda Doçent unvanı almış, kanatlı beslenmesi ve etlik piliçlerde ayak tabanı yangıları konularında çalışmaları olan bir Profesör aranıyor.

Veteriner Fakültesi Veterinerlik Cerrahisi Anabilim Dalı kadrosu için ise, ilgili alanda doktora yapmış, köpeklerde anestezi ve post travmatik kontaminasyonlar konularında çalışmaları olan bir öğretim üyesi işe alınacak.

Veteriner Fakültesi Veterinerlik Fizyolojisi Anabilim Dalı kadrosu için, ilgili alanda doktora yapmış olma; laboratuvar hayvanlarında deneysel karsinoma ve egzersiz konularında çalışmalar yapmış olma şartı isteniyor.

Veteriner Fakültesi Veterinerlik İç Hastalıkları Anabilim Dalı kadrosu için ise, ilgili alanda Doçent unvanı almış; hayvanlarda D vitamini konusunda çalışmaları olan bir öğretim üyesi aranıyor.

Başvurular en geç 6 Ekim 2020 günü mesai bitimine kadar yapılacak. Profesör ve Doçent adaylar başvurularını Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na; diğer öğretim üyesi adaylar da başvurularını fakültelerin ilgili birimlerine şahsen yapabilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler