1. HABERLER

  2. KARİYER / ATAMA

  3. Adnan Menderes Üniversitesi 3 öğretim üyesi arıyor

Adnan Menderes Üniversitesi 3 öğretim üyesi arıyor

Adnan Menderes Üniversitesi; Ziraat Fakültesi, Çine MYO ve Koçarlı MYO’nda görevlendirmek üzere 3 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Adnan Menderes Üniversitesi 3 öğretim üyesi arıyor

Hal Postası - Adnan Menderes Üniversitesi; Ziraat Fakültesi, Çine MYO ve Koçarlı MYO’nda görevlendirmek üzere 3 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğü; Su Ürünleri Anabilim Dalı, Gıda Teknolojisi Programı ve Organik Tarım Programı’nda görevlendirmek üzere 3 kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak.

Ziraat Fakültesi Su Ürünleri Anabilim Dalı kadrosuna başvurular için, ilgili alanda Doçent unvanı almış olma; amonyak, ağır metal gibi su kalitesini olumsuz etkileyen faktörlerin balıklara etkileri konusunda çalışmalar yapmış olma şartı aranıyor.

Çine Meslek Yüksekokulu (MYO) Gıda Teknolojisi Programı kadrosu için, etlik piliçlerin kesim öncesi işlemleri ve bilinçsizleştirmenin etkileri konusunda çalışmaları olan bir öğretim üyesi işe alınacak.

Koçarlı MYO Organik Tarım Programı kadrosu için ise, yumurtacılarda yem formu ve partikül büyüklüğü konusunda çalışmalar yapmış olma şartı isteniyor.

Başvurular en geç 6 Ekim 2020 günü mesai bitimine kadar yapılacak. Doçent adaylar başvurularını Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı’na; diğer öğretim üyesi adaylar da başvurularını fakültelerin ilgili birimlerine şahsen yapabilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler